ŠTĚŇATA VRH „C“

21.10.2019 Štěňátka se už pomalu chystají na odchod k novým páníčkům

Štěňátka se už pomalu chystají na odchod k novým páníčkům, jenom jediný Casper zatím nové páníčky nemá. Je to škoda, protože je nádherný a rád se mazlí.Štěňátka dostávají už suché granule a jenom se po nich zapráší. Když je hezké počasí, tak jsou na zahradě ve výběhu.

7.10.2019 Štěňátkům je 1 měsíc

Štěňátkům je 1 měsíc a tak byla již podruhé odčervena. Rostou jako z vody a už jim nestačí jen mlíčko od mámy a dostávají mléčnou kaši, nebo rozmixované hovězí maso s rýží a mrkví. Příští týden už budou dostávat také namočené granule. Ještě máme volnou růžovou fenku a modrého pejska. Všechna štěňátka jsou krásně vybarvená což můžete vidět na aktuálních fotkách.

21.9.2019 Dnes je štěňátkům 14 dní

Začínají se stavět na nožičky, mají otevřená očička, černají jim čumáčky a prořezávají se zoubky. Dnes byla také poprvé odčervena a vůbec jim to nechutnalo. Bíba stále kojí, ale už ji to asi docela bolí. Musí to ještě alespoň týden vydržet a potom již začneme přikrmovat a tak se jí trochu uleví.

14.9.2019 Štěňátkům je 1 týden

Maminka Bíba se o ně vzorně stará, porodní box opouští jen v nejnutnějším případě a tak štěňátka rostou jako z vody. Už se začínají stavět na nožičky ale zatím jim to  moc nejde. Foto jednotlivých štěňátek

V sekci „Štěňata vrh C“ se můžete podívat jak rostou.

7.9.2019 Huráá narodily se nám 4 holčičky a 1 kluk

Všechna štěňátka jsou zdravá a standardně zbarvená. Přejeme jim hlavně hodné páníčky a krásný dlouhý život.

2.8.2019 Dnes jsme byli na veterině

Dnes jsme byli na veterině a sono ukázalo, že ze spojení Bibiany Brendy Lisafi a Beautyfula Lancelota Berner von Weipert Hof budou štěňátka. Termín vrhu je 8.9.2019.

8. a 9.7.2019 jsme jeli s naší Bibianou za ženichem

Vybrali jsme jí krásného statného psa se jménem Beautyful Lancelot Berner von Weipert Hof.

Budeme se těšit, že vše dopadne dobře a narodí se nám štěňátka.